O Autorze

Cześć!
Jestem programistą i założycielem howtointerview.pl, strony poświęconej pomocy w przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych.

Posiadam spore doświadczenie dziedzinie Javy, Typescripta, AWS, przez lata pracowałem nad różnymi projektami. Bardzo ważne dla mnie jest żeby moje projekty były najwyższej jakości.

Dlaczego powstało How To Inteview?

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z zakresu programowania lub szeroko pojętego IT.

Wiemy, że rozmowa kwalifikacyjna jest często stresującym doświadczeniem i że trudno jest wiedzieć, czego się spodziewać. Właśnie dlatego stworzyliśmy howtointerview.pl Zebraliśmy pytania rekrutacyjne dotyczące języków programowania i nie tylko, aby pomóc Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Naszym celem jest, abyś był gotowy i pewny siebie, gdy przystąpisz do swojej rozmowy kwalifikacyjnych. Dostarczymy Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby poczuć się przygotowanym i zaliczyć rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli jesteś programistą lub aspirującym specjalistą IT, howtointerview.pl jest doskonałym miejscem, aby zacząć. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zbliżyć się o krok do osiągnięcia Twoich celów zawodowych.

Nie zwlekaj więc – zacznijmy już dziś!

computer, laptop, tech-4795762.jpg

Zespół How to Interview

Dawid Paprocki

Założyciel

Wszystkie posty

Kontakt

Scroll to Top